O nás

13. júna 2016

Náš tím autoprepis.skPredávate alebo kupujete auto, ale vo všetkých tých informáciach, ktoré s tým súvisia máte zmätok?

Prepis auta predstavuje činnosť, ktorá nás oberie o veľa času a častokrát aj nervov. Všetci dobre poznáme aké otravné a frustrujúce je, kým všetky potrebné papiere vybavíte na polícii. Preto vízia našej služby je, aby sme vás od tejto nepríjemnej činnosti odbremenili a všetko vybavíme za vás. Našim cieľom je zjednodušiť vám proces prepisu auta a všetky nepríjemné činnosti od naštudovania si príslušných informácii až po otravné čakanie v rade na polícii my s radosťou spravíme za vás.

Žijeme v rýchlej dobe, kde sa cení každá minúta. Na vybavovanie prepisu auta si musia mnohí z vás brať dovolenku alebo to robiť na úkor voľného času. Povedzme si úprimne, komu sa už len chce vystávať celý deň na polícii, kde sa k vám personál správa nie vždy milo? Preto je táto služba čoraz viac populárnejšia a určite stojí za to, aby ste ju vyskúšali i vy.

Pýtate sa, čo nájdete u nás? Môžete sa tešiť na vždy milý, usmievavý a priateľský personál, ktorý vám ochotne odpovie na všetky otázky a poradí vám, čo bude potrebné. Tiež vás milo prekvapí rýchlosť a ceny našich služieb. Po dohode vám papiere donesieme až priamo domov, ak si to budete želať, vyzdvihneme a prinesieme vám aj auto. Všetko záleží na vašich požiadavkách, ktorým sa snažíme vždy plne prispôsobiť. Neznie to skvele? Všetky nepríjemné veci súvisiace s prepisom auta vybavíme za vás a vy si už nemusíte robiť žiadne starosti.